Iran vACC Telegram Groups Closed

News

  • Iran vACC
  • /
  • Iran vACC Telegram Groups Closed
9 months ago
  • VATSIM Iran vACC News

Iran vACC decided to close it's 'Telegram' groups and continue its services to Iran Members only through email, websites and Telegram Channel.

Users are encouraged to discuss their matters through aforesaid methods.

---------------------------------------------------------------------------

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان

به اطلاع کلیه سروران میرساند طی جلسه ی تیم مدیریت وتسیم ایران ، تصمیم بر آن شد کلیه گروههای وتسیم ایران اعم از گروه خلبانان و مراقبان پرواز به طور کل بسته و ارتباط بین اعضا و تیم استف تنها از طریق راههای زیر امکان پذیر باشد

  ایمیل عمومی اعضای تیم --

Staff@vatir.ir

 ارتباط مستقیم با هریک از دیپارتمان ها --

Director@vatir.ir
Event@vatir.ir
Atc@vatir.ir
Membership@vatir.ir
Pilot@vatir.ir

سایت وتسیم ایران --

 سایت اچ کیو به آدرس --

hq.vatme.net

همچنین از این پس تمامی اخبار و اطلاعیه های وتسیم ایران تنها از طریق این کانال قابل دسترس و مشاهده عموم خواهد بود

Telegram.me/Vatsim_Iran_vACC

@Vatsim_Iran_vACC


شایان ذکر است که تیم اسپیک وتسیم ایران در تمامی زمان ها قابل دسترس و استفاده اعضا وتسیم ایران خواهد بود